126

(38)

WRESTLERS

(38)

WT
(seed)
SCHOOL NAME YR 2020 2019 RESULTS IMPORTANT H2H
RECORD TOURNAMENT SEC ST
126
(1)
Selma Jacob Rivera 12 11 - 0 La Costa Canyon-2
Mission Oak Invitational-1
2 6
126
(2)
Buchanan Regino Raiz 9 31 - 5 Chukchansi Invite-3
Mann Classic-2
Zinkin Classic-3
Five Counties-3
Mid Cals-3
Mouritsen (Clovis) W 5-2
126
(3)
Clovis Justin Mouritsen 12 24 - 7 Redwood Invitational-1
Zinkin Classic-4
Newbury Park Invite-2
4 4
126
(4)
Evergreen Valley Harrison Nguyen 12 18 - 6 Webber Lawson-1
Sierra Nevada Classic-5
Apple Cider Classic-1
Mid Cals-8
3 CA State #17 1-0 vs. Bedrosian (COA) 1-0 vs. Nickerson (QUI)
126
(5)
Selma Kimo Leia 10 23 - 4 La Costa Canyon-2
Hawks Nest Invitational-2
5-Counties-2
8
126
(6)
Buchanan Devin Alexander 9 26 - 6 Clovis West Shootout-5
Five Counties-7
Mid Cals-4
B Guy
good
126
(7)
Dublin Julian Victoria 11 27 - 4 Bay Area-1
19th Annual Mat Classic-2
Kermit Bankson-1
Puma Classic-1
4
126
(8)
Benicia Brandon Reynolds 11 26 - 5 Pat Lovell -4
Tim Brown -5
State Dual -4
5 TCW-23 NCS Rank 1 @ 126 3-0 State Dual
126
(9)
James Logan Anthony Bernardo 10 13 - 1 Peninsula Invite-1
Albany-1
7 Beat Pilger (Dublin) 132 - NCS 6
126
(10)
Evergreen Valley Donovan Wallace 10 16 - 6 Apple Cider Classic-2
Mid Cals-7
6 D #11 CA Arenas (Lincoln (SJ))
10-5 dec
126 Redwood Andrew Ji 12 23 - 9 King of the Mat-3
Mat Classic-3
Joe Rios Memorial-8
Bill Martell-3
Hamada Invite-6
Redwood Rumble-3
TCW #HM
126 Heritage Caleb Waller 12 20 - 9 Bill Martell Invite-4
Jim Root Classic-5
Kermit Bankson Invite-3
San Ramon Valley Invite-4
Bautista (CAMP) win pin
126 Sacred Heart Colby Dobson 11 18 - 9 Redwood Invitational-2
Lou Bronzan Invite-5
Apple Cider Classic-6
Deets-2
126 Tracy Jonathon Uhl 12 17 - 13 San Ramon Valley Invite-5
Lou Bronzan Invite-2
Bay Area Invite-4
126 Amador Valley Luke Neely 11 17 - 7 Armijo Invitational-1
San Ramon Valley Invite-2
Win over Minero Liberty
126 Liberty Antonio Minero 10 17 - 13 San Ramon Valley Invite-3
King of the Mat-4
Rod Gaines-4
126 Maria Carrillo Caleb Gaspar 11 16 - 12 Puma Classic-6
126 Dougherty Valley Miles Coble 11 16 - 9 Kermit Bankson-6
126 Madera South Vincente Moreno 12 15 - 15
126 Oak Ridge Shayden Carr 9 15 - 4 2X TOC placer
126 Maria Carrillo Walter O'brien 10 14 - 11 Bill Martell Invite-5
Sutter Lions Invite-4
126 Irvington Hezzy Crawford 11 14 - 7 Redwood Invitational-7
Lou Bronzan Invite-8
Kermit Bankson Invite-3
126 Gunn Justin Lin 10 12 - 9 Bianchini Memorial-2
126 Mission San Jose Alex Sriprathum 10 11 - 6
126 Deer Valley Mizael Lopez 11 11 - 9 Ceres Invite-3
Lou Bronzan Invite-8
Pirate Invitational-7
0 0
126 Washington Maaz Adil 12 10 - 2 Bay Area Invite-2
Lou Bronzan-6
8
126 Las Lomas Cian Mullins 12 10 - 8
126 Westview (OR) Elijah Chamberlian 10 10 - 12
126 San Ramon Valley James Woodley 11 9 - 7 Half Moon Bay-6
Albany Kermit Bankson-7
126 Kimball Luke Nihn 12 8 - 8
126 Foothill (N) Carlos Gallardo 10 7 - 12 Lou Encalada Invite-6
0 0
126 Del Mar Jackson Belo-grills 11 5 - 4
126 Westview (OR) Aaron Bosquez 12 5 - 18
126 Milpitas Sam Kumar 10 4 - 6 Nick Buzzolich-8
126 Jesse Bethel Davion Castro 9 4 - 1 Lou Encalada Invite-6
126 San Leandro Samuel D'Antonio 10 4 - 3
126 Independence Jerrick Watan 10 2 - 6
126 Clovis Cameron Clark 10 0 - 0 Redwood Invitational-1
True Wrestler-3
Calif. Coast Classic-6
B Guy